BR Export, s.r.o. ~ obchodné zastúpenie pre skupinu HOLZMANN® Group

O našej firme a čo Vám ponúkame

Pôsobíme na trhu už viac ako 20 rokov. Obchodujeme so širokou škálou kvalitných a značkových výrobkov - stroje, nástroje a náradie.

Sortiment - varianty profi aj hobby, je vhodný pre firmy, remeselníkov ale aj domácich majstrov. Obchod sme zostavili z produktov rakúskej výroby. Kovo a drevo obrábacie stroje a ich príslušenstvo zo spoločnosti Holzmann Maschinen GmbH a hobby technika, zariadenia a náradie z jej dcérskej spoločnosti Zipper Maschinen GmbH.

Pri Vašom výbere Vám poskytneme poradenstvo, zabepečíme Vám doručenie tovaru na určené miesto a v prípade potreby Vám v zmysle obchodných podmienok zabezpečíme aj záručný servis.

Produkcia HOLZMANN® group ~ technika, ktorá Vás nesklame

Holzmann Maschinen GmbH Austria je silná rakúska spoločnosť s výrobnými závodmi v Číne a Bulharsku a s veľkým logistickým zázemím v Rakúsku. Firma v súčasnosti predáva stroje v Európskej únii, Afrike i Ázii. Úspech strojov značky Holzmann spočíva v neustálom zlepšovaní kvality strojov a rozširovaní sortimentu na základe podnetov od zákazníkov a obchodných partnerov.

Holzmann Maschinen® vznikla pred viac než 25-mi rokmi spojením dvoch samostatných spoločností Holzmann Maschinen Humer a Holzmann Maschinen Schörgenhuber. Obe tieto spoločnosti sa od začiatku svojho pôsobenia zaoberali distribúciou drevoobrábacích strojov a zariadení v Rakúsku. Postupne do svojho sortimentu pridávali ďalšie stroje a zariadenia na obrábanie kovov a plechov.

Do skupiny HOLZMANN® group  patrí aj dcérska firma ZIPPER Maschinen GmbH, ktorá sa zaoberá výrobou hobby strojov na obrábanie dreva, záhradnej techniky, elektrocentrál, kompresorov a stavebnej techniky.

Nakupujte v pohodlí domova

Nemusíte strácať čas a peniaze behaním po obchodoch. Tovar si vyberiete z pohodlia domova a o všetko ostatné sa postaráme.
Viac informácií o e-shope, napr. aj o cenách dopravy, si môžete prečítať v obchodných podmienkach.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info